Masaże są od wieków najbardziej znaną formą odnowy biologicznej, relaksu, wyciszenia ciała i umysłu, pobudzania i tonowania organizmu. W Prestige Spa stosujemy masaż jako integralną część zabiegu zarówno pielęgnacji ciała, jak i fizjoterapii.

W Prestige Spa uważamy, że profesjonalnie wykonany masaż działa, a nie boli. Tylko w szczególnych, dokładnie skonsultowanych przypadkach tego typu terapie są potrzebne, ale wykonywać je musi specjalista, który te metody dobrze zna i potrafi skutecznie zastosować.

Wykonujemy masaże:

  • klasyczne,
  • egzotyczne – z użyciem akcesoriów oraz
  • relaksacyjne – z użyciem specjalistycznych pielęgnacyjnych olejów i aromatów
  • masaże metodą autorską.

Te ostatnie wykonujemy jako jedyne spa w Polsce. Łączymy w nich różne techniki, odpowiednie do stanu i potrzeb danej osoby, z zastosowaniem np. gorących kamieni i drenażu bambusem. Dla doboru technik, ale też akcesoriów, temperatur i siły nacisku niezbędne jest dokładne rozpoznanie kondycji organizmu oraz doświadczenie terapeuty. Nasi klienci, którzy zdecydowali się na tę metodę, chętnie po nią ponownie sięgają, bo zapewnia im ona wymierne, zdrowotne korzyści i doskonale wpływa na samopoczucie.

Naszą wiedzę i doświadczenie w dziedzinie masażu potwierdza fakt, że od 10 lat prowadzimy Karkonoską Akademię Masażu, w której dzielimy się nimi z przyszłymi masażystami.

Nie poddawaj się bólowi, skorzystaj z oferty masaży w Prestige Spa