Prestige Spa w hotelu Artus, to miejsce, w którym dbamy o zdrowie i urodę naszych gości. Oferujemy bogate i zróżnicowane zabiegi spa & wellness, korzystamy z najnowszej wiedzy z zakresu kosmetyki i fizjoterapii. Stosujemy rozwiązania autorskie – przez nas zaprojektowane i z sukcesem sprawdzone.

Nasze usługi świadczymy w oparciu o:

  • wiedzę i doświadczenie menadżera Prestige Spa – 20-letnie w dziedzinie fizjoterapii i 12-letnie w branży spa & wellness,
  • profesjonalny zespół specjalistów kosmetyki i fizjoterapii,
  • wysokiej jakości sprzęt odchudzająco – ujędrniający marki VIP Line i Watermass, a także żelazko antycellulitowe i przeciwzmarszczkowe,
  • luksusowe kosmetyki marek Babor i Living Dimension.

Co nas wyróżnia

  • W naszej ofercie na szczególną uwagę zasługują zabiegi autorskie, pomyślane i opracowane jako odpowiedź na sugestie i potrzeby naszych gości. Nasze peelingi ziołowe i antycellulitowy zabieg krio wykonujemy jako jedyni w Polsce.
  • Paniom w ciąży oferujemy szereg zabiegów pielęgnacyjno zdrowotnych, a masaże wykonujemy na specjalistycznym łóżku uwzględniającym kształty ciążowe.
  • Mężczyźni mają w naszym spa swój szczególny zestaw zabiegowy, dedykowany dla ich specyficznych potrzeb. Męska twarz i ciało wymagają indywidualnego traktowania.
  • Rzetelnie i uczciwie informujemy o prawdopodobnych i planowanych rezultatach terapii i zabiegów. Wiemy jak uzyskać równowagę między zdrowiem, urodą i dobrym samopoczuciem. Jesteśmy dyskretni, warto być naszym gościem.

Korzystne pakiety

Nasze zabiegi oferujemy w korzystnych pakietach – jedno- i wielodniowych, w tym okazjonalnych, jak święta, ferie zimowe czy długie weekendy. Razem z wszelkimi udogodnieniami i komfortem, które zapewnia Hotel Artus, tworzą one niezwykle atrakcyjną ofertę dla tych wszystkich, którzy chcą wyjechać z Karpacza zdrowsi, piękniejsi, zrelaksowani.

Nagrody

Najwyższą jakość naszych usług potwierdzają miejsca na podium w konkursie Prestige Spa Awards 2013 organizowanym przez miesięcznik „Eden”, najwyżej ceniony magazyn branży spa & wellness:

  • II miejsce w kategorii Najlepsze konferencyjne spa w Polsce,
  • III miejsce w kategorii Najlepsze kosmetyczne medi spa,

a także miejsce w pierwszej 10. najlepszych hoteli spa w Polsce w 2012 roku według biznesowego miesięcznika „Forbes”.

projektant wnętrz łódź poznań instalacje

Zachęcamy do poznania naszej szerokiej oferty zabiegów: masaży, fizjoterapii, pielęgnacji twarzy, pielęgnacji ciała, peelingów, kąpieli, zabiegów dla dłoni i stóp.

Luksus w Twoim zasięgu – Prestige Spa Hotel Artus w Karpaczu, tel. 75 761 85 22, 607 627 800