Ekskluzywne kosmetyki dla wymagających

Stosując do pielęgnacji kosmetyki najwyższej jakości, łatwo jest poczuć różnicę między nimi a zwykłymi kosmetykami, dostępnymi w drogeriach. Te drugie są uniwersalne, mają bezpieczny skład, a co za tym idzie – są zdecydowanie mniej skuteczne.

Profesjonalne środki do pielęgnacji naprawdę wpływają na kondycję skóry, poprawiając jej gęstość, napięcie i koloryt, nawilżając i natłuszczając, gdy skóra tego potrzebuje. Aby jednak były skuteczne, potrzebna jest odpowiednia diagnoza stanu skóry, której dokonać może jedynie profesjonalista. Niewłaściwie zastosowany a działający kosmetyk może bowiem nawet zaszkodzić. Dobrze dobrany – zdecydowanie polepsza jej stan i wygląd.

Dlatego w Prestige Spa stosujemy kosmetykę na najwyższym poziomie. Od 8 lat współpracujemy z firmą Biokosmetyka – jedynym przedstawicielem na Polskę marek Babor i Living Dimension, najbardziej prestiżowych brandów kosmetycznych w Europie.

Babor to zdecydowany lider profesjonalnej, luksusowej pielęgnacji kosmetycznej w Niemczech. Living Dimension zaś to wiodący producent linii kosmetycznej w Austrii. Oba brandy sygnują preparaty z najwyższej półki. Kosmetyki obu tych marek są wytwarzane na bazie naturalnych składników, z zastosowaniem nowoczesnych technologii, które pozwalają łączyć skuteczność tych składników i wzmagać ich działanie.

Właściciele brandów Babor i Living Dimension przywiązują dużą wagę do tego, by z ich produktów korzystali jedynie wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy właściwie zdiagnozują stan skóry i zastosują odpowiednie dla niej preparaty. Oczekują też, że jakość spa będzie odpowiadać prestiżowi tych marek pod względem standardu. Na bieżąco kontrolują i szkolą współpracujących specjalistów. Jesteśmy dumni, że zasługujemy na ich zaufanie.

Nasze luksusowe zabiegi

W Prestige Spa każdy zabieg pielęgnacyjny poprzedzamy oczyszczaniem kawitacyjnym z zastosowaniem ultradźwięków, które wliczone jest w cenę zabiegu.

W zabiegach, dostosowanych do potrzeb klienta, wykorzystujemy nowoczesny sprzęt marek La Bella i VIP Line oraz żelazko przeciwzmarszczkowe Abacosun. Pozwalają one uzyskać już po pierwszym zabiegu:

  • redukcję zmarszczek,
  • lifting zwiotczeń,
  • poprawę owalu i napięcia skóry.

Rezultatem tej pielęgnacji jest doskonałe samopoczucie oraz gładka, ożywiona i promienna cera.

Aparatem La Bella wykonujemy zabiegi: oczyszczania (najnowsza, bezbolesna metoda), nawilżania, regeneracji oraz wypłycania zmarszczek. Skóra po zabiegu jest sterylnie oczyszczona, delikatnie złuszczona i pobudzona do regeneracji i produkcji kolagenu. Jest to podstawowy zabieg dla każdego typu cery, od młodej po dojrzałą.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów pielęgnacji twarzy oraz zabiegów pielęgnacji ciała.

Umów się na zabieg i sprawdź jakość naszych usług – Prestige Spa, Hotel Artus w Karpaczu,
tel. 757 618 522, 607 627 800